Pictorial Quilt „szmaciane zdjęcia”

20 czerwiec 2017, 10:50 Tagi: , , , ,

Fotografia jest nieodłącznym elementem naszego życia. Utrwala najpiękniejsze momenty, dramatyczne przeżycia, zachowuje zdarzenia zwykłe i wzniosłe chwile, ludzi, zwierzęta i przyrodę – wszystko. Jest ważna i dlatego tworzymy wciąż nowe, impresyjne formy wyrazu, które podkreślają nasze emocje, nasz stosunek do wspomnień, do obrazu, kształtu i kolorów.

Technika Pictorial jest kreatywną techniką tworzenia graficznych quiltów, pozwala na odtworzenie fotografii na tkaninie i dostarcza do tego koniecznych narzędzi. Quilt może być równie ciekawy jak historie zza fotografii.

Dwudniowe warsztaty poprowadzi Marzenna Lew z blogu Kiboko. Inspiruje ją wiele rzeczy, ale najbardziej egzotyczne krainy szczególnie Indonezja. Widać te pasje na jej zdjęciach. Naszą warsztatową inspiracją będą maski mające swoje moce w wielu kulturach. Magiczne, obrzędowe, terapeutyczne. Odkryj z nami nowy teren!

Termin: 22-23 lipca 2017

Czas: 12h (6 godzin dziennie); godz. 9-15

Cena: 420 zł; zawiera wszystko co potrzebne do stworzenia obrazu. uczestnik jest proszony o zabranie swoich ulubionych nożyczek.

Zapisy: [email protected] W tytule proszę wpisać tytuł warsztatu oraz datę.
Oczywiście istnieje możliwość pracy na swojej maszynie:)