Piękne pismo nie od święta

10 październik 2017, 1:43 Tagi: , ,
Przed świętami zapraszamy na naukę kaligrafii. Zaangażujemy do pracy elastyczną stalówkę, by stworzyć oryginalne dekoracje świąteczne – kartki, winiety, świąteczne menu czy papier pakowy. Poznamy tajniki pisania elastyczną stalówką i cieniowania liter, poznamy podstawowe zasady kaligrafii i spróbujemy zastosować je do naszego charakteru pisma, aby, nie tracąc nic z jego unikalności, zachwycić bliskich czymś autentycznym i wykonanym przez nas samych.
Wykorzystamy kolorowe kartony, akwarele, atramenty i papier czerpany.
 
Termin:3 grudnia
Czas: godz. 10-13
Cena: 180 zł. W cenie wszystko co potrzebne na zajęcia.

Zapisy: [email protected]; w tytule proszę wpisać nazwę warsztatu i datę.

Prowadzący: Agnieszka Węgrowska AgaPisze.  Zajmuje się kaligrafią od 2012 roku – projektuje galanterię ślubną, kaligrafuje listy i wiersze na zlecenie, współpracuje z takimi firmami, jak Dior czy BMW. Zabawa literą jest dla niej nie tylko pracą, ale także pasją, rozrywką i sposobem na relaks. Pisze zatem bez przerwy i na wszystkim.

Trzy lata temu zaczęła prowadzić warsztaty kaligraficzne dzieląc się swoją wiedzą i pasją z innymi. Z powodzeniem prowadzi całoroczne kursy w Poznaniu i Gdyni, a także cykliczne spotkania z kaligrafią w innych miastach Polski.

Jesteś ciekawa/y jak było na pierwszych zajęciach kaligrafii, które odbyły się miesiąc temu? Zobacz- klik