Konstrukcja, modelowanie, szycie stanika z Joanną Misztelą

26 maj 2018, 9:05 Tagi: , , ,

Kurs szycia i konstrukcji bielizny z elementami projektowania.

Bielizna to damski sekret.

Wiemy o tym, że marzysz o stworzeniu czegoś specjalnie dla siebie. Podczas tych warsztatów będziesz miała okazję zmierzyć się ze swymi marzeniami. 16h podczas których kursanci skonstruują i uszyją dwa biustonosze, jeden bez fiszbiny typu braletka, drugi z fiszbiną. (kurs podstawowy bieliźniarski ale dla osób z umiejętnością szycia).

W ramach kursu uczestnicy zdobędą cenną wiedzę z zakresu konstrukcji, materiałoznastwa i technik szycia bielizny. Skonstruują i uszyją 2 prototypy biustonoszy.

Program obejmuje wiedzę z braffitingu, a także z zakresu prawidłowego zdejmowaniu miary w bieliźniarstwie. Techniki szycia surowców bieliźniarskich.

Zajęcia przeznaczone są dla osób chcących nauczyć się szyć i projektować bieliznę damską.

Kurs składa się z 2 spotkań po 8 godzin =16h

Termin: 18-19 sierpień godz. 10-18

Koszt: 950 zł

Podczas kursu zapewniamy:

  • 16h profesjonalnej wiedzy
  • Małe grupy (5 osób)
  • Certyfikat
  • Pomoce dydaktyczne
  • Poczęstunek

Prowadząca: Joanna Misztela Projektantka mody, stylistka i blogerka. Publikuje na łamach magazynu Madame oraz blogu Fashioner.pl Swoje dydaktyczne umiejętności szkoliła jako wieloletni wykładowca projektowania mody między innymi w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Prowadzi indywidualne kursy z projektowania dla profesjonalistów oraz pasjonatów mody. W codziennej pracy doskonale łączy projektowanie komercyjne z kreowaniem nowych trendów w kolekcjach autorskich. Projektuje kolekcje użytkowe dla firm i kostiumy teatralne. Realizuje liczne projekty dla klientów indywidualnych.