Szyjemy dla Przylądka Nadziei z Washpape

18 wrzesień 2018, 9:42 Tagi: , , , ,

Czy znacie to miejsce? Przylądek Nadziei?

Tam się POMAGA.

Fundacja ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” nie tylko na bieżąco pomaga dzieciom walczącym z rakiem. Porywa się też na wielkie projekty, a takim była budowa we Wrocławiu Przylądka Nadziei, najnowocześniejszego w Polsce dziecięcego szpitala onkologicznego.

To właśnie dla dzieci leczących się w tej placówce postanowiliśmy wspólnie z Washpapa uszyć podczas warsztatów workoplecaki z Lnu i WASHPAPA, by mogły się nimi cieszyć, kiedy wrócą do szkoły.

Zapraszamy Was w sobotę 13.10 na warsztaty , które poprowadzę ja Stefcia.

Utworzymy dwie grupy po 5 osób każda – bo tyle mamy maszyn – od 10:00-12:00 i 12:00-14:00. Jeśli ktoś ma własną maszynę, może ją przynieść ze sobą. Miejsca u Stefci jest dla 10 osób.

Washpapa dostarcza Washpapę i Len&Blen a Stefcia maszyny, akcesoria, porady.

Odszyte workoplecaki przekażemy do Przylądek Nadziei ale by Was jeszcze bardziej zachęcić do wspólnego spędzenia czasu, każda z Was otrzyma na drogę kawałek washpapy oraz instrukcję przygotowaną przez Joanka-z i JUKI – Sew it do samodzielnego odszycia takiego workoplecaka w domu.

Te warsztaty to okazja do zrobienia czegoś dobrego dla innych, spotkania w gronie podobnie myślących ludzi oraz zdobycia nowych umiejętności.

Koszt warsztatów jest symboliczny: 10 zł i ma na celu zapewnienie, iż żadne miejsce w tym dniu przy maszynie nie pozostanie puste.

Zebrane pieniądze przekażemy dla Fundacji.

Zapisy prowadzi Stefcia. [email protected]

Wymagane umiejętności: średniozaawansowane. Obsługa maszyny i równe szycie.