Warsztaty malowania na wodzie- papier i tkanina

4 marzec 2019, 7:45 Tagi: , , ,

Fascynuje Cię sztuka malowania na wodzie, ale nie wiesz jak zacząć, co jest Ci potrzebne, jak i czego używać? Masz ochotę nauczyć się, jak w ten bajeczny sposób stworzyć obraz lub barwną tkaninę- na poduszkę, torbę, nawet ciuszek, itd. itp.? Chcesz poznać nową technikę, by używać jej w warunkach domowych lub do pracy z dziećmi? Zapraszamy Cię na WARSZTATY dla dorosłych i młodzieży (od 12 lat), na których się tego nauczysz! Zajmuję się sztuką Ebru i malowania na wodzie już ponad 10 lat i wierz mi: TO WCIĄGA I UZALEŻNIA 😀 !!!

W programie warsztatów:
1. Szczypta teorii, czyli czy „malowanie na wodzie” i „sztuka Ebru” to jest to samo? Omówienie potrzebnych materiałów i narzędzi do malowania na wodzie- co jest niezbędne, co przydatne, a co fajnie mieć, ale nie jest konieczne, co można wykonać samodzielnie w domu, nie ponosząc dodatkowych kosztów (trochę pogadać muszę… ale wszystko, czego się dowiecie jest niezbędne!)
2. Odrobina obserwacji, czyli prezentacja różnych technik malowania- jak nakładać farbę i modyfikować wzory, by farba robiła to co my chcemy, a nie odwrotnie 😉
3. Duża garść praktyki, czyli malujemy! Użyjemy farb, patyczków i grzebieni by stworzyć własne prace na papierze i tkaninie- NAMALUJEMY TORBĘ  (może będzie to prezent na Dzień Matki???)

Jak się przygotować?
• Wszystkie potrzebne materiały i narzędzia, których będziemy używać są w cenie warsztatów. Zabierz coś do zapakowania swoich prac i coś do notowania- koniecznie!
• Pracownia Robótki Stefci zapewnia napoje i pyszne ciasto!
• Ubierz się WY-godnie, a nie WY-strzałowo, a jeśli boisz się pobrudzić zabierz fartuszek i zostaw białe ubrania w domu.
• Uśmiechnij się i odpręż- BĘDZIE KOLOROWO! A na koniec otrzymasz prezent niespodziankę i KUPON RABATOWY

Liczba uczestników bardzo ograniczona: tylko 6 miejsc. Fakturę otrzymasz drogą e-mailową.

Termin i miejsce: 25.05.2019 (sobota), godz. 13.30-16.30, Pracownia Robótki Stefci, ul. Pionierów 8, Wrocław.

Warsztaty prowadzi Katarzyna Hertmanowska- Hertmanus Pracownia Edukacyjno-Artystyczna.

Udział w warsztatach zarezerwujesz tutaj: https://hertmanus.pl/produkt/sample-product/warsztaty-malowania-na-wodzie-papier-i-tkanina/