Warsztat malowania na wodzie. Papier i drewno.

1 kwiecień 2019, 9:05 Tagi: , ,

Fascynuje Cię sztuka malowania na wodzie, ale nie wiesz jak zacząć, co jest Ci potrzebne, jak i czego używać? Masz ochotę nauczyć się, jak w ten bajeczny sposób stworzyć obraz lub przestrzenną drewnianą ozdobę dla siebie (biżuteria) lub do domu? Chcesz poznać nową technikę, by używać jej w warunkach domowych lub do pracy z dziećmi? Zapraszamy Cię na WARSZTATY dla dorosłych i młodzieży (od 12 lat), na których się tego nauczysz! Zajmuję się sztuką Ebru i malowania na wodzie już ponad 10 lat i wierz mi: TO WCIĄGA I UZALEŻNIA 😀 !!!

W programie warsztatów:

Szczypta teorii, czyli czy „malowanie na wodzie” i „sztuka Ebru” to jest to samo? Omówienie potrzebnych materiałów i narzędzi do malowania na wodzie- co jest niezbędne, co przydatne, a co fajnie mieć, ale nie jest konieczne, co można wykonać samodzielnie w domu, nie ponosząc dodatkowych kosztów (trochę pogadać muszę… ale wszystko, czego się dowiecie jest niezbędne!)

Odrobina obserwacji, czyli prezentacja różnych technik malowania- jak nakładać farbę i modyfikować wzory, by farba robiła to co my chcemy, a nie odwrotnie 😉

Duża garść praktyki, czyli malujemy! Użyjemy farb, patyczków i grzebieni by stworzyć własne prace na papierze oraz prace przestrzenne na drewnie. Wykonamy między innymi: drewnianą bransoletkę (akurat na lato!) dzwoneczek, pisankę i podkładkę pod kubek.

Jak się przygotować?

Wszystkie potrzebne materiały i narzędzia, których będziemy używać są w cenie warsztatów. Zabierz coś do zapakowania swoich prac i coś do notowania- koniecznie!

Pracownia Robótki Stefci zapewnia napoje i pyszne ciasto!

Ubierz się WY-godnie, a nie WY-strzałowo, a jeśli boisz się pobrudzić zabierz fartuszek i zostaw białe ubrania w domu.

Uśmiechnij się i odpręż- BĘDZIE KOLOROWO! A na koniec otrzymasz prezent niespodziankę i KUPON RABATOWY

 

Liczba uczestników bardzo ograniczona: tylko 8 miejsc. Fakturę otrzymasz drogą e-mailową.

Termin i miejsce: 22.06.2019 (sobota), godz. 13.30-16.30, Pracownia Robótki Stefci, ul. Pionierów 8, Wrocław.

Warsztaty prowadzi Katarzyna Hertmanowska- Hertmanus Pracownia Edukacyjno-Artystyczna.

 

Zapisy:KLIK