Warsztaty z haftu płaskiego

31 lipiec 2019, 6:19 Tagi: ,

Jeśli chcesz nauczyć się haftować, ale nie wiesz, od czego zacząć, te warsztaty są dla Ciebie.

Warsztaty skierowane są głównie do osób, które nigdy nie miały do czynienia z haftem płaskim, ale chciałyby się go nauczyć, ale również do tych, które poczyniły już pierwsze kroki w tej dziedzinie, jednak potrzebują porady. Jeśli zatem chcesz nauczyć się czegoś nowego i lubisz spędzać miło czas w kreatywnej atmosferze, moje warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Podczas warsztatów wykonasz swój pierwszy haft na tamborku. Pokażę Ci, jak umieszczać materiał w tamborku, jak przenosić na niego wzór, pokażę Ci kilka interesujących i łatwych ściegów, dzięki którym będziesz mogła wyczarować każdy haft, jaki tylko sobie wymarzysz, nauczę Cię zakańczać haft oraz zdradzę Ci wiele sekretów, które pomogą Ci podczas haftowania w przyszłości.

Czas trwania warsztatów to 3,5 godziny, podczas których zaprezentuję wszystkie ściegi, podejdę do każdego uczestnika i postaram się odpowiedzieć na każde pytanie.

Warsztaty odbędą się 27 września (piątek) o godzinie 17:00 w pracowni Robótki Stefci na ulicy Pionierów 8 we Wrocławiu.

_____________________

Koszt warsztatów: 200 złotych.

W cenie zawarte są:

– przedmioty potrzebne do wykonania Twojego pierwszego haftowanego tamborka (wysokiej jakości drewniany tamborek, zestaw igieł do haftu, pisak do przenoszenia wzorów, mulina, obcinaczki do nitek, nawlekacz, tkanina, filc) – wszystkie materiały zabierzesz ze sobą do domu;

– szczegółowa instrukcja wraz z rysunkami opisująca dokładnie każdy ze ściegów;

– wydruk trzech stworzonych przeze mnie wzorów haftu, które będziesz mogła wyhaftować w domowym zaciszu + krótka instrukcja;

– kawa, herbata;

– kod rabatowy, który możesz wykorzystać na zakup materiałów do haftu w moim sklepie.

Liczba miejsc ograniczona.