Konstruujemy i szyjemy bieliznę od A….H

9 wrzesień 2019, 2:16 Tagi: , , , ,

Kolejna edycja szycia bielizny z Joanną Misztelą przed nami. Na kursie nauczysz się konstrukcji bielizny oraz jej szycia. Stworzysz biustonosz idealny dla siebie, nieważne czy masz miseczkę A, B, C ….H .

Zatroszcz się o swój biust ❗❗❗⠀

Podejmij wyzwanie i dołącz do kursu już  5-6 października ✂✂✂

Coś więcej o kursie?

Bielizna to damski sekret. Wiemy o tym, że marzysz o stworzeniu czegoś specjalnie dla siebie. Podczas tych warsztatów będziesz miała okazję zmierzyć się ze swymi marzeniami. 16h podczas których kursanci skonstruują i uszyją dwa biustonosze, jeden bez fiszbiny typu braletka, drugi z fiszbiną. (kurs podstawowy bieliźniarski ale dla osób z umiejętnością szycia).

W ramach kursu uczestnicy zdobędą cenną wiedzę z zakresu konstrukcji, materiałoznawstwa i technik szycia bielizny. Skonstruują i uszyją 2 prototypy biustonoszy.

Program obejmuje wiedzę z braffitingu, a także z zakresu prawidłowego zdejmowaniu miary w bieliźniarstwie. Techniki szycia surowców bieliźniarskich.

Zajęcia przeznaczone są dla osób chcących nauczyć się szyć i projektować bieliznę damską.

Kurs składa się z 2 spotkań po 8 godzin =16h

Termin: 5,6 października godz. 10-18

Koszt: 950 zł

Podczas kursu zapewniamy:

16h profesjonalnej wiedzy
Małe grupy (6 osób)
Certyfikat
Pomoce dydaktyczne
Poczęstunek

Prowadząca: Joanna Misztela Projektantka mody, stylistka i blogerka. Publikuje na łamach magazynu Madame oraz blogu Fashioner.pl Swoje dydaktyczne umiejętności szkoliła jako wieloletni wykładowca projektowania mody między innymi w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Prowadzi indywidualne kursy z projektowania dla profesjonalistów oraz pasjonatów mody. W codziennej pracy doskonale łączy projektowanie komercyjne z kreowaniem nowych trendów w kolekcjach autorskich. Projektuje kolekcje użytkowe dla firm i kostiumy teatralne. Realizuje liczne projekty dla klientów indywidualnych.

Zapisy: [email protected]