Szyjemy jesienną sukienkę

12 wrzesień 2019, 8:18 Tagi: , , ,

Opis:Ile razy patrząc na zdjęcie w kolorowy magazynie zastanawialiście się jak to jest uszyte? Zakładki, pliski, wcięcia, patki i inne, których nazwy są chińszczyzną dla większości z nas. Szycie wcale nie jest trudne bo na rynku jest wiele magazynów, żurnali zawierających szczegóły wykrojów. Tylko jak je czytać?

Zapraszam na warsztaty, po których ten problem przestanie istnieć. Modowe magazyny, wykroje i instrukcje nie będą Ci straszne! Co więcej ten język jest międzynarodowy. Z moją pomocą rozszyfrujesz wykrój z gazety polskiej, angielskiej, hiszpańskiej ale i arabskiej czy rosyjskiej. A z wakacji zamiast magnesów będziesz przywozić żurnale.

W trakcie warsztatów, z bogatej oferty magazynów z wykrojami uszyjesz wybraną przez siebie sukienkę. Poznasz tajniki poboru miary, wyboru rozmiaru, wykańczaniu, modelowaniu, odbijaniu, układaniu wykroju na tkaninie, wycinaniu

Zrozumiesz terminologię, oznaczenia. Dowiesz się jak ułatwić sobie szycie oraz wszystko co niezbędne do wyjścia z gotową sukienką.

Termin: 15, 17, 22 październik
Czas: 12 h; godz. 17-21
Cena: 360 zł

W cenie: dodatki krawieckie, profesjonalny instruktaż.Uczestnik zapewnia sobie materiał na sukienkę. Potrzebną ilość tkaniny podam w korespondencji emailowej.

Grupa max. 4 osób.

Zapisy: [email protected]
; w tytule proszę wpisać nazwę warsztatu i datę.