Grube dzierganie z Motki2

20 listopad 2019, 12:18 Tagi: ,

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie z wyplatania wełny czesankowej 😍 Zrobimy z wełny czesankowej do wyboru: -komin -kocyk -serwete -poduszkę

Data: 8 grudnia godzina 14:30 zabieramy ze sobą dobry humor 🙂

Czego się nauczymy: – jak przygotować wełnę; – jak się z nią obchodzić; – jak zaczynać i kończyć big koc – jak zaczynać i kończyć okrągły splot; – podstawy splot (łańcuszek początkowy, oczko, podwójne oczko); – dodawać nowy kolor wełny;

Z czego robimy: 100% wełny merynosa Kto może brać udział: wszyscy chętni, z i bez doświadczenia w dzierganiu 👉

Nic nie trzeba przynosić, dziergamy rękami. Każdy bierze ze sobą do domu swoją jeszcze cieplutką robótkę;) Nawet jeśli teraz wydaje Ci się, że nic nie umiesz po warsztatach będziesz mistrzem wyplatania.

Warsztaty będą trwały max 2 godziny, podczas których do każdego uczestnika podchodzę indywidualnie, pokazuję dokładnie sploty i odpowiadam na wszystkie pytania. Spotykamy się w wyjątkowym miejscu na mapie Wrocławia ! Znajdziemy tu wszystko co potrzeba – moc, energię która motywuje i uśmiech.

Więcej info : @Motki2 Min. ilość uczestników: 10

Za organizacje kursu oraz pobieranie opłat odpowiadają Robótki Stefci – [email protected] W tytule proszę wpisać tytuł warsztatu.