Po raz kolejny dla Przylądka Nadziei

1 listopad 2018, 1:14 Tagi: , ,

Przylądek Nadziei? Tam się POMAGA.

Fundacja ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” nie tylko na bieżąco pomaga dzieciom walczącym z rakiem. Porywa się też na wielkie projekty, a takim była budowa we Wrocławiu Przylądka Nadziei, najnowocześniejszego w Polsce dziecięcego szpitala onkologicznego.

To właśnie dla dzieci leczących się w tej placówce postanowiliśmy wspólnie z Washpapa uszyć podczas warsztatów workoplecaki z Lnu i WASHPAPA, by mogły się nimi cieszyć, kiedy wrócą do szkoły.

Zapraszamy Was w sobotę 1.12 na warsztaty , które poprowadzę ja Stefcia.

Washpapa dostarcza Washpapę i Len&Blen a Stefcia maszyny, akcesoria, porady.

Odszyte workoplecaki przekażemy do Przylądek Nadziei ale by Was jeszcze bardziej zachęcić do wspólnego spędzenia czasu, każda z Was otrzyma na drogę kawałek washpapy oraz instrukcję przygotowaną przez Joanka-z i JUKI – Sew it do samodzielnego odszycia takiego workoplecaka w domu.

Te warsztaty to okazja do zrobienia czegoś dobrego dla innych, spotkania w gronie podobnie myślących ludzi oraz zdobycia nowych umiejętności.

Koszt warsztatów jest symboliczny: 10 zł i ma na celu zapewnienie, iż żadne miejsce w tym dniu przy maszynie nie pozostanie puste.

Zebrane pieniądze przekażemy dla Fundacji.

Zapisy prowadzi Stefcia. [email protected]

Gr. I godz. 13:30-15:30

Gr. II godz. 15:30-17:30

Wymagane umiejętności: średniozaawansowane. Obsługa maszyny i równe szycie.